ProAgrian vastuukonsultit ja osaamisalueet

ProAgrian vastuukonsultit ja heidän osaamisalueensa ovat mukana ELY-keskusten Yritysten kehittämispalvelujen tarjonnassa.
Kehittämispalvelut tarjoavat Suomen johtavien asiantuntijoiden apua sekä räätälöityjä ja kustannustehokkaita palveluita pk-yrityksille, jotka haluavat kehittää liiketoimintaansa, kasvaa, uudistua ja kansainvälistyä


 

Karita Alén
Vastuukonsultti: Markkinointi ja asiakkuudet

0400 461 708
karita.alen@proagria.fi
ProAgria Etelä-Suomi

 

Paula Antikainen
Vastuukonsultti: Johtaminen

043 827 3327
paula.antikainen@proagria.fi
ProAgria Itä-Suomi

 

Juha Hotti
Vastuukonsultti: Analyysi,
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

041 730 0582
juha.hotti@proagria.fi
ProAgria Lappi

 

Heini Iinatti
Vastuukonsultti: Analyysi,
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

040 555 1674
heini.iinatti@proagria.fi
ProAgria Oulu

 

 

Sanna Lento-Kemppi
Vastuukonsultti: Analyysi,
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

040 544 7768
sanna.lento-kemppi@proagria.fi
ProAgria Etelä-Suomi

 

Kirsi Mutka-Paintola

Vastuukonsultti: Analyysi
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen
Vastuukonsultti: Tuottavuus ja digitalisaatio

043 826 7882
kirsi.mutka-paintola@proagria.fi
ProAgria Etelä-Savo

 

Satu Nurmi
Vastuukonsultti: Johtaminen

0400 995 585
satu.nurmi@proagria.fi
ProAgria Etelä-Suomi

 

Antero Parkkonen
Vastuukonsultti: Analyysi,
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

0400 255 980
antero.parkkonen@proagria.fi
ProAgria Etelä-Suomi

 

Tuula Repo
Vastuukonsultti: Analyysi,
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen
Vastuukonsultti: Markkinointi ja asiakkuudet

040 588 0958
tuula.repo@proagria.fi
ProAgria Etelä-Suomi

 

Johanna Rinnekari
Vastuukonsultti: Analyysi
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen
040 301 2441
johanna.rinnekari@proagria.fi 
ProAgria Itä-Suomi

 

 

Heli Sulola
Vastuukonsultti: Analyysi
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

040 672 0597
heli.sulola@proagria.fi
ProAgria Itä-Suomi

 

Johannes Vallivaara
Vastuukonsultti: Analyysi
Vastuukonsultti: Kasvu ja kansainvälistyminen

040 684 5741
johannes.vallivaara@proagria.fi
ProAgria Lappi

 

Jaa

Referenssit

Hae asiantuntijaa

Kaikki asiantuntijat

  • Sähköinen kasvinsuojelututkinto nyt verkossa - också på svenska
    Hyväksytyn suorituksen jälkeen todistus heti sähköpostiisi | Efter prestationen intyg direkt till e-posten
  • Tilaa palvelu
    Hyödynnä osaamisemme johtajuuteen, tuotantoon ja yritystoiminnan kehittämiseen liittyvissä ratkaisuissa.